O firmie

Szanowni Pastwo. 

Chcielibyśmy przedstawić Państwu ofertę wyrobów przeznaczonych do wyposażenia sklepów branży odzieżowej, obuwniczej i spożywczej.

Firma posiada wieloletnią praktykę gdyż istnieje od 1975 roku. Podstawowym celem naszej firmy jest poznawanie i zaspokajanie potrzeb klientów, a celem niniejszego serwisu jest przedstawienie naszej firmy jako godnego partnera do współpracy.

Pragniemy zaznaczyć iż wszystkie nasze wyroby projektujemy biorąc pod uwagę indywidualne i niepowtarzalne potrzeby naszych Klienów. Posiadamy bardzo szeroki asortyment, który obejmuje stojaki, wieszaki, kosze, ekspozytory jak i skomplikowane, w pełni profesjonalne systemy regałów ekspozycyjnych. Nasze wyroby wykonujemy w oparciu o własne konstrukcje lub według wzorów naszych Klienów. Realizujemy bardzo duże serie produkcji jak i specjalne jednostkowe zamówienia. Wszystkie artykuły w naszej ofercie są pokrywane farbami proszkowymi lub chromowane. Naszymi odbiorcami są zarówno firmy w kraju jak i z zagranicy. Nasza oferta zawiera również gamę akcesoriów z branży AGD. Swoją ofertę kierujemy do firm ceniących wysoką jakość wyrobów. 

 

Zapraszamy do współpracy